Магнокс Леді Реклама
06 січня 2025
25

Інфлюцид — ефективний захист здорових клітин при респіраторних вірусних інфекціях

Інфлюцид — ефективний захист здорових клітин при респіраторних вірусних інфекціях

 

Ірина Кучма, кандидат медичних наук

Коли природа засинає під покровом осінніх дощів і зимового морозу, наш організм стикається з особливим викликом. Застуда та грипмов тіні холодного сезону, які чатують на ослаблений організм. Їх не видно, але їхня присутність відчутна у кожному чихі та кашлі.

Гострі вірусні респіраторні інфекції (ГВРІ) та грип — це полінозологічна та поліетіологічна група, які характеризуються повітря-крапельним механізмом передачі збудників та клінічними проявами загальної інфекційної інтоксикації та гострого респіраторного синдрому [1].

Гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) зазвичай вражають більшість дорослих і підлітків 2–4 рази на рік, у маленьких дітей може відмічатися до 6–8 і навіть більше епізодів. Протягом останніх років відмічається тенденція до росту респіраторної вірусної патології, що перетворюється вже в глобальну світову медико-соціальну проблему. Невпинний ріст ГРВІ призводить до масової епідемічності захворювання населення, поширення ускладнень, зниження якості життя. Згідно з міжнародними показниками DALYs (Disability-adjusted life years), зокрема втрата працездатності або років життя, втрачених внаслідок смерті — вірусні інфекції займають перше місце і щорічно фіксується до 5,5 млн хворих з тяжким перебігом вірусної інфекції. Встановлено, що за умови зниження імунологічної реактивності організму ці патологічні процеси набувають тривалого хронічного перебігу з поширеним та глибоким ураженням функції життєво-важливих органів [2, 3].

Оскільки ГРВІ це — клінічний симптомокомплекс, в результаті якого виникає запалення слизової оболонки верхніх дихальних шляхів — носової порожнини, гортані, носоглотки, глотки, то вже доведено, що в 95–97% етіологічним фактором даної патології є вірусна інфекція. На сьогодні кількість етіологічних чинників ГРВІ постійно зростає та вже перевищує
11 головних груп вірусних збудників та більше 250 типів вірусів. Головні різновиди вірусної інфекції — це, безумовно, риновірус (від 35–85%), коронавірус (12–15%), віруси грипу та парагрипу, респіраторно-синцитіальний вірус аденовіруси, ентеровіруси тощо [1, 3].

Інфлюцид — ефективний захист здорових клітин при респіраторних вірусних інфекціях
 

 

   ЦЕ ЦІКАВО!!!   

Розподіл активності різних вірусів у різні пори року різний. Віруси без оболонки, до яких належать реовіруси і аденовіруси, зазвичай циркулюють протягом року. Однак ураження ентеровірусами, що також не мають оболонки, зазвичай реєструється влітку. Віруси, вкриті оболонкою, за температурними перевагами умовно поділяються на «зимові» та «літні». До зимових можна віднести респіраторно-синцитіальний вірус, метапневмовірус людини, віруси грипу А і B, коронавіруси, а до «літніх» — віруси парагрипу 1–3-го типів, найбільш активних у літні та осінні місяці.  

Також в етіопатогенезі вірусного інфекційного процесу домінуюче значення має захисний клітинний імунітет, слабкий розвиток та розвиненість якого переважно призводять до вразливості до збудників вірусної інфекції, особливо у дітей. Тому необхідно враховувати, що при вірусних інфекціях дуже часто відбуваються рецидиви інфікування.

При ГРВІ вражається слизова оболонка дихальних шляхів та включає ряд поширених захворювань, головним чином, верхніх дихальних шляхів (риніт, фарингіт, тонзиліт, ларингіт, трахеїт, бронхіт, бронхіоліт).

Симптоми ГРВІ тісно пов’язані з комплексною імунною реакцією на вірусну інфекцію. На початковій стадії захворювання симптоми мало виражені. Хворий може відчувати свербіж в носі, першіння в горлі або легкий озноб. Найчастіше вірус впроваджується в слизову носа. У відповідь на подразнення клітини слизової виділяють прозору рідину, щоб «змити» патологічний агент. Тому нежить є однією з головних ознак ГРВІ. Також початок захворювання супроводжується гарячкою та больовими симптомами: головним болем, біллю у м’язах, першінням в горлі тощо. Дані симптоми зазвичай досягають піку приблизно на 3–4 добу і тривають 1–2 тижні. Серед головних синдромів клінічної картини ГРВІ вирізняють респіраторний синдром та синдром інтоксикації [1, 4, 5].

 

   ЦЕ ВАЖЛИВО!!!   

«Червоні прапорці» при грипі або коли варто терміново звернутися до лікаря [4]:

  • підвищення температури тіла тривалістю понад 3 діб;
  • загальна слабкість;
  • задишка;
  • біль у грудях при диханні та кашлі;
  • виділення зеленого та бурого мокротиння, з домішкою крові;
  • кашель у нічний час з неможливістю перебувати у горизонтальному положенні;
  • дистанційні хрипи;
  • напади кашлю, що супроводжуються блювотою.

Ефективне лікування симптомів ГРВІ визначається етіологічними факторами, патогенетичними механізмами розвитку вірусної інтоксикації та фазою патологічного процесу. Негативним явищем є та тенденція, що хворі звертаються до лікаря та фармацевта не при перших проявах явних респіраторних симптомів, а вже при загостренні захворювання. При будь-якій фазі розгортання клінічного симптомокомплексу ГРВІ найбільш ефективною є етіотропна, патогенетична та симптоматична терапія [5].

З метою підвищення комплаєнтності терапії ГРВІ великий інтерес представляють комбіновані препарати, особливо натурального походження, для усунення симптомів застуди. Складові компоненти таких лікарських засобів спеціально підібрані для оптимального усунення конкретних симптомів та поліпшення загального стану при застуді. На сьогодні на полицях аптек представлене чисельне різноманіття лікарських засобів для лікування застуди та грипу. Тому особливо важливого значення набуває пошук малотоксичних, нешкідливих засобів, отриманих з екологічно чистої природної сировини, які мають противірусний та імуномодулювальний ефекти [1, 5].

У даному контексті на фармацевтичному ринку України особливу увагу привертає до себе комбінований натуральний лікарський засіб — ІНФЛЮЦИД від фармацевтичної корпорації «Альпен Фарма». Світовий бренд зареєстрований у Німеччині з 1978 р., а в Україні — з 1996 р., ефективність та безпека ІНФЛЮЦИДу в лікуванні пацієнтів, що хворіли на ГРВІ, підтверджено численними дослідженнями, у тому числі за стандартами доказової медицини [1–3, 7, 8].

Інфлюцид — ефективний захист здорових клітин при респіраторних вірусних інфекціях

 

НА ЗАМІТКУ!!! Гомеопатія, як метод лікування різної патології, застосовується у світі понад 200 років. Сформульований німецьким лікарем та дослідником Ф.Х.С. Ганеманом в 1796 р. метод гомеопатії широко поширився світом, особливо після результатів лікування, які продемонстрували гомеопати під час європейських епідемій холери у Європі ХІХ століття. У деяких країнах вона визнана на державному рівні, в інших — увійшла до обов’язкового чи добровільного страхування. 

***

ІНФЛЮЦИД містить 6 активних компонентів, спеціально підібраних для лікування гострих простудних захворювань верхніх дихальних шляхів та грипу [6]:

  • Aconitum D3 25 мг — знижує температуру тіла, швидко усуває запалення слизової оболонки верхніх дихальних шляхів у гострій стадії захворювання;
  • Gelsemium D3 25 мг — зменшує вираженість головного болю, слабкість, усуває нежить, полегшує дихання;
  • Іpecacuanha D3 25 мг — розріджує в’язке мокротиння, прискорює одужання при респіраторних захворюваннях;
  • Phosphorus D5 25 мг — стимулює захисні сили організму, підвищує його опірність вірусним інфекціям;
  • Bryonia D2 25 мг — усуває сухий подразливий кашель та відчуття печіння слизових оболонок дихальних шляхів;
  • Eupatorium perfoliatum D1 25 мг — усуває ломоту в суглобах та біль у м’язах.

Компоненти Інфлюциду виявляють противірусну, протизапальну, імуномодулюючу, жарознижуючу та муколітичну дію, обумовлюючи комплексний патогенетичний вплив на організм. Вони викликають синергічний ефект, дозволяючи зменшити дозу, а в ряді випадків замінити традиційні лікарські засоби.

ІНФЛЮЦИД швидко усуває типові ознаки гострої інфекції дихальних шляхів, такі як лихоманка, біль голови, болючість м’язів, а також риніт. Він посилює природний захист організму та сприяє швидкому одужанню та відновленню сил після перенесеного захворювання, таким чином зменшує вираженість виснаження (астенічний синдром) або запобігає йому. ІНФЛЮЦИД істотно зменшує вираженість симптомів, властивих всім респіраторним захворюванням [6, 9].

Доведено противірусну дію препарату ІНФЛЮЦИД щодо вірусів грипу, так і інших вірусів (герпес, аденовірусна інфекція, дитячі інфекції: кір, вітрянка). Встановлено інтерферонмодулюючу активність, яка полягає у можливості змінити індукцію інтерферону до адекватного, необхідного рівня в даному стані організму, при цьому найвища продукція інтерферону виявляється через 48 год. після застосування лікарського засобу ІНФЛЮЦИД, а значні концентрації спостерігалися вже через 24 год. Завдяки індукції синтезу інтерферону ІНФЛЮЦИД сприяє захисту здорових клітин організму від вірусного ураження. Також експериментально підтверджено, що за своєю інтерферон-індукуючою активністю ІНФЛЮЦИД не поступається синтетичним індукторам інтерферону (рідостину, аміксину, циклоферону) [6, 7, 9].

Чисельні дослідження показали високу ефективність лікарського засобу ІНФЛЮЦИД при грипі та інших ГРВІ, у тому числі при аденовірусній інфекції та парагрипі. Клінічний ефект застосування препарату ІНФЛЮЦИД характеризувався суттєвим зменшенням ступеня інтоксикації, катарального синдрому, значним скороченням термінів лікування [9].

Ефективність та переносимість препарату доведено у мультицентрових рандомізованих контрольованих клінічних дослідженнях за стандартами доказової медицини. На 3-у добу захворювання вираженість симптомів ГРВІ значно зменшувалася, а до 7–9-ї доби відмічалася практично повна відсутність симптомів. При цьому практично не відмічалося побічних ефектів. ІНФЛЮЦИД призначали дітям у перші 1–2 добу хвороби по 1 таблетці до 8 разів на добу, потім у підтримувальному режимі — 3 рази на добу. Отримані результати підтвердили високу ефективність та безпеку застосування ІНФЛЮЦИДу у дітей при ГРВІ [7, 8].

Встановлено, що використання ІНФЛЮЦИДу при перших проявах захворювання або відразу після контакту з людьми, які захворіли, сприяє запобіганню розвитку захворювання.

У гострий період захворювання підвищується рівень адреналіну та норадреналіну в крові, що є індикатором підвищення активності симпатико-адреналової системи. На фоні лікування препаратом ІНФЛЮЦИД спостерігалося зниження рівнів даних гормонів до референтних значень. Також у пацієнтів, у лікуванні яких використовувався лікарський засіб ІНФЛЮЦИД, спостерігалося більш раннє та повне відновлення функції кори надниркових залоз, яке підтверджувалося балансом вмісту глюкокортикоїдів та співвідношення серотонін/гістамін. Отже, проявляючи антимедіаторну дію, ІНФЛЮЦИД нормалізує гормонально-медіаторний баланс організму, сприяє відновленню функціональної активності кори надниркових залоз, забезпечуючи при цьому процеси адаптації. Це, у свою чергу, є ще одним обґрунтуванням доцільності застосування препарату ІНФЛЮЦИД з метою пришвидшення відновлення при застуді чи грипі [9].

Встановлено, що ІНФЛЮЦИД зменшує потребу у застосуванні симптоматичних засобів: жарознижувальних, крапель в ніс, препаратів від кашлю. Використання лікарського засобу ІНФЮЦИД суттєво скорочує період перебігу гострих інфекцій верхніх дихальних шляхів, і вже 4 добу відмічене суттєве зменшення симптомів ГРВІ [7].

Інфлюцид — ефективний захист здорових клітин при респіраторних вірусних інфекціях

 

Основні ефекти лікарського засобу ІНФЛЮЦИД [6]:

  • знижує підвищену температуру;
  • прибирає відчуття ломоти в тілі;
  • усуває головний біль;
  • зменшує закладеність носа;
  • усуває біль та першіння в горлі;
  • запобігає розвитку захворювання

ІНФЛЮЦИД рекомендований для профілактики і лікування грипу та інших ГРВІ.

При гострому захворюванні дітям до 12 років приймати по одній таблетці кожні 2 години (не більше 8 разів на день) до поліпшення стану. При подальшому лікуванні приймати по одній таблетці 3 рази на день. Дітям старше 12 років і дорослим приймати під час гострого захворювання по 1 таблетці кожну годину (не більше 12 разів на день) до поліпшення стану, далі по 1–2 таблетки 3 рази на день.

Для профілактики респіраторно-вірусної інфекції дітям до 12 років рекомендується приймати по 1 таблетці 3 рази на день. Дітям старше 12 років і дорослим приймати по 1–2 таблетки 3 рази на день.

Таблетки приймають за півгодини до їжі або через півгодини після їжі, повільно розсмоктуючи у ротовій порожнині. Дітям до 3 років рекомендується для зручності застосування розчиняти таблетку у невеликій кількості рідини.

ПЕРЕВАГИ ЛІКАРСЬКОГО ЗАСОБУ ІНФЛЮЦИД:

  • швидко зупиняє типові ознаки застуди;
  • зменшує потребу у застосуванні засобів для симптоматичного лікування застуди;
  • сприяє швидкому одужанню;
  • запобігає розвитку застуди при контакті з інфікованими людьми;
  • відновлює сили після перенесеної хвороби, зменшує ознаки виснаження.

ІНФЛЮЦИД — це ефективний комбінований натуральний засіб, який надає потужну підтримку організму в боротьбі з гострими респіраторними вірусними інфекціями. Завдяки своїм унікальним складникам він зміцнює імунну систему, знижує запальні процеси та допомагає швидше відновитися після захворювання. ІНФЛЮЦИД базується на природних компонентах, що робить його безпечним для тривалого використання.

Використання лікарського засобу ІНФЛЮЦИД в комплексному лікуванні застуди та грипу дозволяє не лише  усунути симптоми, а й підтримати організм у боротьбі з вірусами.

Інфлюцид — ефективний захист здорових клітин при респіраторних вірусних інфекціях

 

  СИТУАЦІЯ 1  

До аптеки звернулася пацієнтка зі скаргами на підвищення температури до 37°, слабкість, озноб, першіння та біль в горлі, а також нежить. В анамнезі має алергію на лікарські засоби, що містять синтетичні складники. Просить порекомендувати ефективний та безпечний натуральний препарат для симптоматичного лікування симптомів застуди.

В даному випадку рекомендованим є застосування комплексного натурального лікарського засобу ІНФЛЮЦИД, який виявляє противірусну, протизапальну, імуномодулюючу, жарознижуючу та муколітичну дію. Вони викликають синергічний ефект, дозволяючи зменшити дозу. Крім цього, даному лікарському засобу притаманний високий профіль безпеки. Рекомендованим є застосування ІНФЛЮЦИДу під час гострого захворювання по 1 таблетці кожну годину (не більше 12 разів на день) до поліпшення стану, далі по 1–2 таблетки 3 рази на день.

  СИТУАЦІЯ 2  

До аптечного закладу звернувся хворий, який скаржиться на кашель, головний біль, нежить і незначне підвищення температури. Просить порекомендувати комплексний препарат для симптоматичного лікування ГРВІ, оскільки не хоче приймати декілька лікарських засобів з метою уникнення поліпрагмазії. Крім цього, хворий наголосив, що постійно працює, тому засіб повинен швидко «впоратися» зі симптомами застуди, а також бути зручним у застосуванні.

Доцільним вирішенням даної проблеми є застосування комплексного натурального засобу ІНФЛЮЦИД, який проявляє патогенетичну дію — швидко зменшує ступень інтоксикації, катарального синдрому та значно скорочує терміни лікування. Даний лікарський засіб дозволяє зменшити потребу у застосуванні симптоматичних засобів: жарознижувальних, крапель в ніс, препаратів від кашлю, а також випускається у зручній формі — таблетках. В період загострення рекомендованою є наступна схема застосування: по 1 таблетці кожну годину (не більше 12 разів на день) до поліпшення стану, далі по 1-2 таблетки 3 рази на день.

Інфлюцид — ефективний захист здорових клітин при респіраторних вірусних інфекціях

 

 

Теги

     
МЕНОРАГІН Реклама
ПІДПИШИТЬСЯ