Магнокс Леді Реклама
26 грудня 2024
44

Освітній проєкт «UPTEKA: Академія розвитку 9-1-1». Як готувати професіоналів фармації в умовах змін

Освітній проєкт «UPTEKA: Академія розвитку 9-1-1». Як готувати професіоналів фармації в умовах змін

У складний період воєнних випробувань вітчизняна фармацевтична галузь демонструє не тільки неймовірну стійкість, а й інноваційність. Яскравим прикладом цього є унікальний освітній проєкт мережі «Аптека 9-1-1» — «UPTEKA: Академія розвитку 9-1-1», який нещодавно отримав престижну нагороду «Панацея-2024» у номінації «Освітній проєкт року». 

Проєкт народився з усвідомлення критичних викликів, що постали перед фармацевтичною галуззю у 2022 році: значний відтік кадрів, нестача кваліфікованих фахівців та висока конкуренція за таланти. Замість пасивного очікування зін, компанія вирішила створити комплексну систему професійного розвитку, яка охоплюватиме всі етапи кар'єри фармацевта.

П’ять блоків успіху

Унікальність проєкту полягає в його багатогранному підході, що містить п’ять ключових напрямів:

1. Навчальний центр 9-1-1 з адаптації нових співробітників: Від теорії до практики. За десять років центр підготував понад 12 000 фахівців. Його 40-годинна інтенсивна програма підготовки поєднує теоретичне навчання з практичними навичками. Особливістю є можливість навчатися як офлайн, так і онлайн, що створює додаткові переваги в умовах воєнного часу.

2. Стратегічне партнерство з освітніми закладами. Компанія уклала партнерства з провідними університетами та коледжами України. Програми практик, вебінарів та унікальний Pharmacy Training Center, створений спільно з Київським медичним університетом, надають студентам реальний досвід роботи.

3. PHARM-HUB: Поєднання історії та сучасності. У Харкові створено унікальний простір, що об’єднує сучасну аптеку, музей фармації та освітній майданчик. Це не просто заклад освіти, а символ стійкості та незламності професії.

4. «Кар’єрний ліфт»: Шлях до лідерства. Внутрішня програма компанії, що надає можливості чіткого кар’єрного шляху — від заступника завідувача аптеки до регіонального директора. Вона мотивує співробітників до професійного розвитку та створює потужний кадровий резерв.

5. «Вища Ліга»: Освіта без обмежень. Програма, що дозволяє допоміжному персоналу аптек здобути фармацевтичну освіту за повної підтримки компанії. Це не тільки інформаційна підтримка, але й оплата за навчання коштом компанії. Ця програма відкрита для всіх співробітників, незалежно від посади та віку.

Освітній проєкт «UPTEKA: Академія розвитку 9-1-1». Як готувати професіоналів фармації в умовах змін

 

Ключовими досягненнями проєкту є:

  • Масштабна підготовка кадрів: За 10 років Навчальний центр з адаптації нових співробітників підготував понад 12 000 фахівців, які готові працювати в аптеках мережі.
  • Широкий освітній альянс: Укладено меморандуми про співпрацю з понад 40 закладами освіти України.
  • Інноваційний освітній простір: Створено Pharmacy Training Center у партнерстві з Київським медичним університетом.
  • Соціальна мобільність: Програма «Вища Ліга» надала можливість більше 300 співробітникам аптечної мережі з категорії допоміжного персоналу за повної підтримки компанії розпочати або продовжити навчання, щоб здобути фармацевтичну освіту.
  • Кар'єрне зростання: Завдяки програмі «Кар'єрний ліфт» вже понад 20 співробітників підвищують свій професійний рівень та готуються до роботи на керівних посадах.
  • Адаптація в умовах ковіду та війни: Повноцінний запуск онлайн-навчання, що дозволив продовжити підготовку фахівців під час ковіду, а згодом — і в умовах повномасштабного вторгнення.

Визнання професіоналів

Проєкт отримав престижну нагороду «Панацея-2024» у номінації «Освітній проєкт року». Це не просто нагорода, а визнання внеску компанії в розвиток фармацевтичної галузі. Адже місія проєкту — не лише засвоєння молодими фахівцями конкретного набору знань і навичок, а й створення професіоналів, здатних розвивати вітчизняну фармацію і забезпечувати якісний сервіс в аптеках заради збереження здоров’я українців.

 «Ми інвестуємо в майбутнє, створюючи середовище, де кожен співробітник може розкрити свій потенціал. Наша мета — забезпечити якісну фармацевтичну допомогу у закладах охорони здоров’я», – наголошує Валентина Йовенко, керівниця відділу корпоративних комунікацій мережі «Аптека 9-1-1».

UPTEKA: Академія розвитку 9-1-1 — це не просто освітній проєкт, а стратегія формування нового покоління професіоналів фармації.

 

Освітній проєкт «UPTEKA: Академія розвитку 9-1-1». Як готувати професіоналів фармації в умовах змін

 

Теги

     
МЕНОРАГІН Реклама
ПІДПИШИТЬСЯ