Реклама
30 грудня 2021
3

Ефекти діючих речовин Імунофлазід®

Ефекти діючих речовин Імунофлазід®

З настанням холодної пори року створюються сприятливі умови для поширення збудників гострих респіраторних вірусних інфекцій, що призводить до зростання рівня захворюваності на ці інфекції, а також виникає загроза епідемії грипу. Профілактика та лікування цих захворювань мають важливе практичне та соціальне значення.

 

Протягом тривалого часу у світі проводиться вивчення противірусних, антиоксидантних та імуномодулюючих властивостей флавоноїдів — природних біологічно-активних сполук.

За результатами експериментальних досліджень та клінічних випробувань була доведена ефективність флавоноїдів у профілактиці багатьох захворювань, серед яких:

  • респіраторні;
  • імунні;
  • онкологічні;
  • нейродегенеративні;
  • серцево-судинні та ін.

 

Протягом останніх 10 років активно вивчається ефективність та безпечність складових компонентів вітчизняного комплексу — Імунофлазід®. Діючою складовою його є рідкий екст-
ракт Протефлазід, який отримано з диких злаків війника наземного та щучки дернистої. Імунофлазід® випускається в двох формах:  Імунофлазід Лайт — сироп для дітей та Імунофлазід Про  — капсули для дорослих.

 

Імунофлазід Лайт 1 мл сиропу   містить: 0,02 мл рідкого екстракту Протефлазід, отриманого із суміші трав (1:1) щучки дернистої (Herba Deschampsia caespitosa L.) та війника наземного (Herba Calamagrostis epigeios L.) що еквівалентно не менше 0,0035 мг флавоноїдів у перерахунку на рутин.

 

Імунофлазід Про 1 капс    містить: 380 мг масляного розчину екстракту суміші трав (1:1) щучки дернистої (Herba Deschampsia Caespitosa L.) та війника наземного (Herba Calamagrostis epigeios L.), що еквівалентно не менше 0,16 мг флавоноїдів у вигляді ліпідних комплексів.

 

 

ЯКІ ЕФЕКТИ МАЄ КОМПЛЕКС ІМУНОФЛАЗІД®?

Противірусний — пригнічують синтез РНК- та ДНК-полімераз, тимідинкіназ та зворотної транскриптази, нейроамінідазну активність вірусу грипу, підвищують синтез ендогенного інтерферону та захищають ВДШ від потрапляння вірусу шляхом нормалізації місцевих факторів захисту — лактоферин, sIgA та лізоцим.

Імунокорегуючий (м’яка імуномодулююча дія) — нормалізує роботу імунної системи за рахунок стимуляції синтезу власних факторів захисту — ендогенних α- та γ-інтерферонів.

Антиоксидантний — блокує вільні радикали, підвищує антиоксидантний статус клітин, полегшує перебіг інфекційного захворювання, підтримує організм у період захворювання та після нього [1, 2].

 


Це важливо!
Під дією комплексу Імунофлазід® спостерігається посилення апоптозу та більш швидка елімінація уражених вірусом клітин, що профілактує виникнення хронічних захворювань на тлі латентних вірусних інфекцій [3].


 

Яка  клінічна ефективність  комплексу Імунофлазід®?

Численні дослідження встановили, що біофлавоноїди, які входять до складу комплексу  Імунофлазід®, пригнічують реплікацію ДНК та РНК респіраторних вірусів, у т.ч. грипу, як in vitro, так і in vivo.

Під час інших клінічних досліджень встановлено, що в умовах тривалого щоденного застосування компонентів комплексу немає пригнічення активності утворення ІФН-α та ІФН-γ, завдяки чому нормалізується імунний статус пацієнта.

Проведені клінічні дослідження щодо застосування  активних речовин, що входять до складу Імунофлазід®, при різних інфекційних захворюваннях продемонстрували його високу клініко-імунологічну ефективність та відсутність побічних ефектів [4, 5].

 

Ефекти діючих речовин Імунофлазід®

Застосування сиропу Імунофлазід® в педіатрії

Ефективність застосування діючих речовин Імунофлазіду® з метою профілактики ГРВІ була підтверджена в ході клінічного дослідження. Встановлено, що використання сиропу Імунофлазіду® протягом 1 тижня сприяло [6]:

  • зменшенню захворюваності у 77,8  % дітей;
  • скороченню тривалості захворювання на фоні прийому сиропу.

 

Результати іншого дослідження, в якому оцінювалась ефективність і безпечність діючих речовин сиропу Імунофлазід® для профілактики інфекційних захворювань у дітей, свідчать про [7]:

  • високу ефективність сиропу  Імунофлазід® у профілактиці інфекційних захворювань у дітей;
  • відсутність побічних ефектів та добру переносимість Імунофлазіду®  дітьми.

 

Враховуючи це, одним із перспективних напрямків профілактики та лікування ГРВІ у дітей є використання комплексу Імунофлазід®, який не викликає побічних ефектів, що підтверджує його високий профіль безпеки.

 

Переваги застосування  Імунофлазіду®:

  • висока ефективність, що підтверджена в численних клінічних дослідженнях;
  • не викликає рефрактерності імунної системи;
  • не викликає побічних ефектів;
  • містить натуральні компоненти;
  • зручний у використанні;
  • для всієї родини — підходить для дорослих та дітей з 3-х років.

 

Як приймати Імунофлазід®?

Імунофлазід Лайт для дітей:

  • 3–4 роки — по 1,5 мл 2 р/д
  • 4–6 років — по 2 мл 2 р/д
  • 6–9 років — по 2,5 мл 2 р/д
  • 9–12 років — по 3 мл 2 р/д
  • старше 12 років — по 4,5 мл 2 р/д

Імунофлазід Про для дорослих і дітей старше 12 років:

  • по 1 капсулі 1 р/д.

 

Імунофлазід® — це високоефективний та безпечний комплекс, який необхідний дорослим та дітям в період підвищеної захворюваності на грип та ГРВІ. Біофлавоноїди, що входять до  його складу, сприяють:

  • Мінімізації ускладнень і пришвидшенню одужання під час ГРВІ та грипу.
  • Зміцненню імунної системи в сезон захворюваності.
  • Профілактиці рецидивів захворювань.

 

Література:

  1. Токарчук Н. І. Досвід використання Імунофлазіду в комплексі лікувально-профілактичних заходів під час сезонного підвищення захворюваності на грип та ГРВІ / Н. І. Токарчук, Л. С. Старинець // Перинатол. и педиатрия. — 2012. — Т. 49, № 1. — С. 1–5.
  2. Юлиш Е. И. Эффективность Иммунофлазида в профилактике острых вирусных инфекций у детей дошкольного возраста / Е. И. Юлиш // Совр. педиатрия. — 2009. — Т. 26, № 4. — С. 100–101.
  3. Рыбалко С.Л. Изучение механизмов действия биологически-активных веществ лечебной субстанции Протефлазид : отчет / С.Л. Рыбалко — 2010 — 84 с.
  4. Панасюк О. Л. Етіопатогенетична терапія герпес-вірусної інфекції із застосуванням протефлазиду та ультрафіолетового опромінювання крові : авто реф. дис. … канд. мед. наук. : 14.01.13 / О. Л. Панасюк. — К. — 180 с.
  5. Экспериментальное изучение противовирусной эффективности препарата Протефлазид в отношении возбудителя гриппа А (H1N1)v на модели гриппозной пневмонии у животных: отчет о НИР / Министерство здравоохранения и социального развития Российской Федерации, Научно-исследовательский Институт гриппа (ФГБУ НИИ гриппа). — СПб., 2010.
  6. Крамарев С. А., Гриневич А. И., Тонковид О. Б. Мета-анализ результатов клинических исследований эффективности флавоноидов при вирусных и вирусно-бактериальных заболеваниях у детей. SOVREMENNAYA PEDIATRIYA. 2014. 5(61):39-45; doi 10.15574/SP.2014.61.39
  7. Зубаренко А. В., Десятская Ю. В., Шевченко И. М., Горностаева Н. Ю. Иммунофлазид® в профилактике инфекционных болезней у детей первого года жизни. SOVREMENNAYA PEDIATRIYA.2015.3(67):49-53.

 

Ефекти діючих речовин Імунофлазід®

 

     
ПІДПИШІТЬСЯ